Bit Pazarına Ücretsiz İlan Verin Sitenizi Tanıtın Eşya Satın

bayan çanta

sosyetik bit pazarına ücretsiz ilan verin eşya satın, sitenizi tanıtın! ücretsiz ilan siteleri bedava ilan sitesi.

bit pazarıİkinci el, antika veya vintage giyim, ayakkabı, kıyafet, takı, elektronik eşya, dekorasyon eşyaları satmak isterseniz seyfi900@hotmail.com adresine blog adresinizi yazarak türkiyede garaj sale‘ye katılmak istiyorum konulu bir mail atın. Davetiniz gönderildikten sonra türkiyede garaj satışı blog’una siz de ürünlerinizi ekleyebileceksiniz.

Bit Pazarına ise Burdan Üye Olun Ücretsiz İlan Verin Az Kullanılmış ya da Hiç Kullanmadığınız Elden Çıkarmak İstediğiniz Yeni Eşyalarınızı Satın, Sitenizi Tanıtın (tanıtımı yapılacak sitenin içeriği kişisel ya da ticari olabilir, tek şart; yasalara ve ahlâka aykırı içerik ve linkleri barındırmamasıdır), Hizmetlerinizi Anlatın. Hepsi Ücretsizdir.

Üye olduktan sonra yapacağınız tek şey siteye giriş yaparak satacağınız ürün ile ilgili bir yazı yazmak. Başlık, yazı içeriği ve yazı etiketlerini düzenledikten ve dilerseniz satacağınız ürünün resmini de ekledikten sonra (e-mail adresinizi girmeyi unutmadan) yazınınızı yayınlayın ve müşteri beklemeye başlayın.

Eğer satacağınız ürünü daha önceden gittigidiyor.com, sahibinden.com ya da pasaj.com gibi sitelere koyduysanız ürünün bulunduğu sayfanın linkini de ilanınıza ekleyebilir, alıcıları o sayfalara yönlendirerek kredi kartıyla alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Eğer böyle bir şansınız yoksa mail adresinizi ya da adres ve telefon numaralarınızı yazmanız yeterlidir, bu sayede alıcılar size ulaşacaktır.

Not: Bit pazarına mutlaka sürekli kullandığınız mail adresiyle üye olun ve ilanlarınıza bu adresi ekleyin.

bit pazarı ilan sitesi