iiuyku relaxing müzik çalan mp3 çalar

iiuyku relaxing müzik çalan mp3 çalar

iiuyku kaliteli uykusorunlar yaşadığım ve uyku problemi çektiğim bir dönem en iyi dostlarımdan olmuştur kendisi
uykusuzluk çekenlere ciddi anlamda çözüm oluyor -kendimden biliyorum-
herşeyi kafaya takan duyarlı, pimpirikli ve takıntılı -benim gibi- biriyseniz gün ortasında huzur bulmak, dinginleşmek için de, kendinize bir mola için vakit ayırabildiğiniz anlarda bir fincan bitki çayı ile bu aleti dinlemeniz sizde tarifi mümkün olmayan bir rahatlama sağlayacaktır -yine kendimden biliyorum-
çok kısa bir dönem kullandım sanırım 4-5 defa filan . tertemiz ve kutusunda gönderilecek. piyasa fiyatı için buyrunuz sanırım en ucuzu 80-85’e filan satıyor şuan. ben 45 tl. istiyorum kargo da benden olacak.. maksat uykusuzluk çekene bir faydam olsun ne kötü bi illettir bilirim..
almak isteyen mail atsın havale bilgilerimi göndereyim.. kapıda ödemeli almak isterseniz kargo 6 tl. bilginize..
aşağıda iiuyku mp3 çalar ürünü hakkında detaylı bilgi yer almaktadır..

iiuyku relaxing müzik çalan mp3 çalar

Sizin için Tatlı ve Dinlendirici Uykular Diliyoruz… Ve Dileğimizi Yerine Getiriyoruz…

‘iiuyku’ size mükemmel sonuç sunmak için üretilmiş bir ürün…

Dr. Jeffrey Thompson tarafından yapılan yüzlerce araştırma sonucunda onbinlerce kişi üzerinde etkisi kanıtlanmış, beyin dalgalarına* etki eden farklı müzikler eşliğinde daha iyi bir uyku ve daha dinç bir bedene sahip olmanın keyfini çıkaracaksınız.

Dr. Jeffrey Thompson, 1981 senesinden beri sesin iyileştirici etkileri üzerine liderlik yaptığı bir çok çalışmalar yapıyor. 1988’de San Francisco’ya taşınarak, kendi araştırma merkezini kurdu ve burada sesin nabız üzerindeki etkilerinin akıl ve vücut sağlığına yansımalarını araştırdı.

Dr. Jeffrey Thompson’ın beyin dalgalarını* etkileyen çalışmaları doğal formlarla ve müzikle birleşince ise ortaya iiuyku adını verdiğimiz bu mucize sonuç çıktı. Dr. Thompson’ın çalışmaları Fortune 500 şirketlerinden, orta ve üst düzey yöneticilere, hastanelerden, sağlık profesyonellerine kadar her kesim tarafından takip edilmekte ve yoğun olarak YILLARDIR kullanılmaktadır.