bit pazarı 2.el alım satımı istanbul

bit pazarı istanbul‘da nerede var? istanbulda bit pazarı nerde? bit pazarı nerede? şeklinde siteme gelenler oluyor.

bit pazarı istanbul

bit pazarı istanbulöncelikle bitpazarı.mustispot.com olarak herhangi bir şubemiz olmadığını belirtmek istiyorum. yani istanbulda yerleşik bir yerde değiliz. kısıtlı sayıda ürünümüz bulunmakta ancak ürünler satıldıkça yerine yenileri gelmekte. özellikle ikinci el bayan giyim eşyası ve ikinci el ayakkabı üzerine online satışımız mevcut. zaman zaman dekoratif eşyalar, elektronik eşyalar, parfümler, kremler ve çeşitli kozmetik ürünler de satın alabileceğiniz bir site bitpazarı.mustispot.com. bu arada evet eskici de denebilir bu siteye ancak eskinin eskisi, hurdası çıkmış eskiler, antika vs. bulamazsınız. bazen yeni, çokça az kullanılmış temiz ikinci el sahibinden satılıklar var bu pazarda 🙂

kısa not: sosyetik bit pazarı ismi sosyete pazarı ile bit pazarı isimlerini çakıştırarak oluşturulan bir isimdir, sosyeteye herhangi bir göndermesi yoktur 🙂 bunu da sosyeteden bit pazarı siteme girenler “aaa bize sosyetik diyor şuna bak!” demesinler diye eklemiş olayım.

bit pazarı blog’um hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. bit pazarından eşya satın almak isterseniz sipariş ve iletişim için tıklayınız.